Bezlepkové salámy v Bille

pridané: 25.11.2011 o 09:00 | vytlačiť
Ahojte,
chcem vás upozorniť na prípad, ktorý sa mi stal. Kúpila som si v pultovom predaji v Bille v Žiline suchú salámu Kriváň, ktorá bola označená ako bezlepkový výrobok. Žiaľ, až keď som prišla domov, všimla som si na štítku, že tam je v rámci zloženia uvedená veta "Obsahuje glutén".

Podobná vec sa mi stala kedysi aj v Kauflande s klobáskou, ktorú označovali aj v letáku veľkým nápisom "bezlepková". Preto radšej neverte obchodníkom a pri pultovom predaji si pýtajte informácie o zložení.
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 3
Pridal: janie

Diskusia k magazinu (3)

 • napísal:
  používateľ:
  Systém
  pridané:
  20:12 26.11.2011

  Ja neverim vobec predaju bezlepk.vyrobkov v nasich retazcoch. Kupila som v Bille vyrobky Berto aj salamy Kmotr. Ale vsak, aj ked ma predavac rukavicu, ktorou berie tie vyrobky, tak predtym sa dotykal inych salam ci suniek. V Albertovi a v Terno CBA v BA maju vyrobky Berto, ale nie vzdy, no nebavi ma stale studovat tie drobne pismenka pri jednotlivych vyrobkoch a predavaci vobec nevedia, co chcem. V tomto smere by mali byt pracovnici vyskoleni. No na Slovensku to tak skoro nehrozi. Vsak predsa plati "nas zakaznik, nas pan" - pomoz si sam. Najradsej som chodila do obchodov Berto, ktore zial v Bratislave zrusili.

 • napísal:
  používateľ:
  milos
  pridané:
  23:00 6.12.2011

  V Bratislave by som mozno odporucil masiarstvo Orban. To je poctive masiarstvo kde muku pouzivaju naozaj len minimalne...

 • napísal:
  používateľ:
  Systém
  pridané:
  20:30 8.12.2011

  celkovo pultový predaj nedoporučujem pre používanie rovnakých rukavíc a krájača ! aj na nie bezlepkové potraviny. Kupujem len vakuovo balené salámy a šunky.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.