Prvý bezlepkový Schär deň na Slovensku

pridané: 9.8.2012 o 23:26 | vytlačiť
Registrácia na Schär deň z dôvodu veľkého záujmu a obmedzených kapacít priestorov ukončená. Pripájame info od kamošky Jarky:

Milí nasi priatelia,celiatici! Nakoľko o prvy schar bezlepkovy den na SR bol velmi velky zaujem,co nas samozrejme velmi tesi,Vam chceme oznamit,ze registraciu musime z kapacitnych a riestorovych dovodov ukoncit.

Pacientom,ktori sa nestihli zaregistrovat sa ospravedlnujeme, a verime ze sa stretneme na podobnych akciach,ktore firma Dr.Schar bude na Slovensku organizovat aj v buducnosti.Vsetkym zaregistrovanym este raz velmi pekne dakujeme a tesime sa na Vas 29.septembra v hoteli Crowne Plaza Bratislava.
Ing.Jarmila Kabátova a cely Vas tim Schar

Pôvodný text a informácie o akcii:

Milí priatelia, celiatici aj neceliatici ,
rada by som Vás v mene celého tímu firmy Dr. Schär, lídra v oblasti bezlepkových výrobkov v Európe, v spolupráci s Celiakia.sk, ako mediálneho partnera tejto akcie, chcela pozvať na prvý bezlepkový Schär deň na Slovensku, ktorý sa bude konať 29. septembra v hoteli Crowne Plaza Bratislava.

Náš tím pre vás pripravil bohatý program zahŕňajúci ochutnávku veľkého množstva Schär bezlepkových výrobkov. V prípade rôznych otázok týkajúcich sa našich výrobkov, ale aj samotnej bezlepkovej diéty, vám bude počas celého dňa k dispozícii náš Schär tím a nutričný poradca. Môžete sa tiež tešiť na pódiovú kuchársku šou, z ktorej si určite každý z vás odnesie užitočné praktické rady do svojej bezlepkovej kuchyne. Sprevádzať ňou vás bude pán Ivan Klčovský, skúsený šéfkuchár Wellnes hotela Chopok v Demänovskej doline (http://www.hotelchopok.sk/sk), ktorý ako jeden z mála na Slovensku, ponúka aj prípravu bezlepkových pokrmov. Predovšetkým novodiagnostikovaní pacienti, ale nie len tí, určite ocenia odborný program v podaní gastroenterológa (Mudr. Jarmila Kabátová) a nutričného poradcu (Ing. Jarmila Kabátová). Na svoje si určite prídu aj najmenší, na ktorých čaká zaujímavý program s maskotom detských Schär výrobkov, postavičkou Milly.

Preto neváhajte a prídite si spoločne s nami tento deň užiť!

Ing. Jarmila Kabátová
nutričný poradca / konzultant firmy Dr. Schär

Pozvánku a všetky potrebné informácie ohľadom registrácie nájdete TU :
http://schaer.elaine-asp.de/go/k0edkwqi/7daeu792/preview
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: milos

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.