Tre Secondi Pasta Bar v OC Eurovea (Bratislava)

pridané: 27.12.2015 o 10:55 | vytlačiť

V nákupnom centre Eurovea  vo food courte fastfoodová prevádzka Tre Secondi Pasta Bar ponúka aj bezlepkovú verziu palaciniek. V ponuke je viacero možností, môžete si palacinku dať ako hlavný chod na slano, alebo ako sladkú bodku v sladkej verzii.

Obsluhujúce dievča pred nami vyčistila platničku (zdalo sa mi to celkom dostačujúce, nakoľko najprv poodstraňovala zvyšky predošlej lepkovej palacinky a potom ešte vyčistila utierkou celú platničku).

Výhoda je, že palacinku robia čerstvú rovno pred nami a nie je predom pripravená a rozmrazená.

Nevýhoda je, že sa v tejto palacinkárni pripravujú lepkové palacinky, čiže kontaminácia je možná.

Servírka bola ale milá a ochotná, ešte mi aj priniesla na ukážku múku, z ktorej cesto pripravili (prikladám fotku, pripravujú ju z Bio ryžovej celozrnnej múky – 100% bezlepková, značka Vince).

Zvolili sme si palacinku na slano s bolognskou omáčkou, samotna palacinka sa nám zdala dosť suchá a aj tej bolognskej omáčky tam nebolo mnoho. Možno palacinka na sladko je lepšia voľba, vyskúšam nabudúce. Príplatok za bezlepkovú palacinku je 1 Euro.

Odkaz na palacinkáreň v našom katalógu: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/tre-secondi-pasta-bar-v-oc-eurovea-bratislava-?rsid=182

Odkaz na stránku OC Eurovea: http://www.eurovea.sk/relaxing-dining/tresecondi-pasta-bar

 

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.