Reštaurácia (Pizzéria) Rotunda, Bratislava

pridané: 26.9.2015 o 10:45 | vytlačiť

Pizzu si môžete nechať doviesť domov, objednať sa dá telefonicky aj cez web, ja som sa k nim dostala cez aplikáciu Napizzu.sk, ktoré je priamo napojené na pizzériu, portál vás informuje o stave objednávky mailom. Rozvoz v rámci BA – Ružinov je zdarma. Čo ma veľmi potešilo bolo, že pri objednávke (aj keď som udala, že adresa dodania je v rámci Ružinova), mi do minúty volal pán z pizzérie, že bohužiaľ Bratislava – Letisko sa už ráta do zóny spoplatnenia (1 euro) a či to bude v poriadku. Potešilo ma, že ma informovali vopred a nie až pri účtovaní.

Donáška trvala cca 45 minút, šofér moju adresu našiel bez volania a prišiel až pred vchod, čo sa mi moc často nestáva. Pán, čo mi pizzu priviezol bol veľmi milý, zaspatá som mu dala viac než som mala a on na mňa ešte zakričal, keď som už zatvárala dvere, že mi zle vydal.

Pizza bola taká priemerná, jedla som aj Lepšie, z La Trattoria napríklad:). Pravdu povediac, museli sme si ju namáčať do kečupu, lebo bola dosť suchá. Písali, že bude mať aj cesnakové okraje, no asi ich zabudli potrieť. K donáške bola plechovka Pepsi Coly zdarma. Krabica prišla označená ako "bezlepková", čo je tiež fajn, aby neprišlo k zámene.

Osobne som v reštaurácií ešte nebola, ale kvôli prístupu ich personálu sa tam určite zastavím :).

V ponuke aj mnoho iných jedál vhodných pre nás, link na jedálny listok tu: http://restauraciarotunda.eu/jedla.html

 Odkaz na reštauráciu v našom katalógu: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/restauracia-pizzeria-rotunda-bratislava?rsid=172

 

 

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.