REGAL BURGER (Bratislava)

pridané: 24.3.2016 o 09:35 | vytlačiť

Konečne sme sa dočkali a otvorili nám vynovený Freshmarket (bývala Ikea), v ktorom je viacero prevádzok, ktoré sa určite oplatí navštíviť. Recenzie na jednotlivé prevádzky budem pridávať priebežne, nakoľko nie je možné naraz ochutnať jedlo z každej z nich - uisťujem vás, že hladní odtiaľ odchádzať nebudete;).

Ako prvé sme sa rozhodli ochutnať poctivý burger z Regal Burger (prevádzka už dlhší čas fičí aj v OC Eurovea). V ponuke je klasický hovädzí burger zo 100 pecentného slovenského mäsa, ale aj variant pre vegetariánov. Čo sa týka mäska, je naozaj vynikajúce. Avšak žemľa bola dosť suchá, našťastie aspoň jedna polovica z nej mala dostatok omáčky. Určite si k burgru dajte aj hranolky, homemade, fakt dobré. Burger hodnotím pozitívne (až na tú suchosť žemle), ale ešte pozitívnejšie hodnotím personál, ktorý je veľmi milý. Dokonca keď som si vypýtala burger do bezlepkovej žemle, spýtal sa ma, či ide o celiakiu alebo len alergiu a rovno to nahlásil personálu, ktorý pripravuje jedlo.  Prekvapilo ma, že vedia rozdiel v celiakii a alergii, ešte som sa s tým na Slovensku nestretla. Na to, ako vám burger pripravujú sa môžete aj pozerať, nakoľko burgre sa robia hneď za výdajným okienkom. Aj keď neverím, že by pri toľkom množstve lepkových žemlí v jednej miestnosti s bezlepkovými neprišlo ku kontaminácií, je chvályhodné, že je v ponuke bezlepková možnosť zaradená už dlhší čas (väčšina podnikateľov ich do svojej ponuky zaradí, no hneď ako vidí, že no po krátkej dobe túto možnosť z ponuky vyradí). Burger stojí 6 Eur, príplatok za bezplepkovú žemľu je 1 Euro.

Odkaz na webstranku: http://regalburger.com/

Odkaz na prevádzku v našom katalógu Kde sa najete: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/regal-burger-bratislava-?rsid=199

 

  

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 5
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.