MoshiMoshi

pridané: 3.12.2014 o 19:20 | vytlačiť

 

Kto má rád sushi, určite si z ponuky vyberie. Moshi Moshi funguje formou donáškovej služby a osobného odberu. Myslia aj na nás celiatikov a ľudí s laktózovou intoleranciou.

Ako na svojej stránke uvádzajú, na prípravú používajú vždy čerstvé suroviny a takisto pri väčšine jedál používajú kokosový olej, ktorý je pri konzumácii aj dosť cítiť. Jedlá vhodné pre celiatikov sú označené písmenom C. 

V ponuke je množstvo sushi setov, jarné rolky a mnoho iného. Menu su môžete pozrieť tu: http://moshimoshi.sk/sushi-menu/rezance-ryza

Výhodou je, že uvádzajú alergény a jednotlivé zložky jedla, stačí kliknúť na daný obrázok jedla. Ponúkajú aj bezlepkovú sójovú omáčku (na stránke označená ako "celiatická sójová omáčka").

Z polievok je vhodná pre celiatikov "Ostrokyslá polievka" a "Miso polievka". Ja som si vybrala Miso, bola celkom dobrá, ničím výnimočná. Ja som si jedlo objednávala telefonicky, čiže som nemala k dispozícii  ponuku. Chlapec na telefóne mi pri otázke "čo mi môže odporučiť ako vhodné jedlo pre celiatikov" ochotne odpovedal, že mometálne majú v ponuke buď ryžové rezance so zeleninou alebo quinou so zeleninou. Vybrala som si tie rezance, boli veľmi cíťiť tym kokosom, až trochu do sladka a zdali sa mi príliš mastné. 

Pýtala som sa aj na dezert, či mi nemôže ponúknuť aspoň nejaký jogurt. Akurát nemali žiadny, jedine acaico nápoj s banánom. Dala som si aspoň ten, no predstavovala som si, že to bude klasický acaico nápoj. Prišlo mi však niečo čokoládové, na to ma vôbec neupozornil. 

Donáška bola rýchla, do 40 minút som to mala už doma a to sa ešte zamotal pri hladaní mojej adresy. 

Otváracie hodiny:
Po - Pia: 10:30 - 21:00 hod.
 
Link na reštauráciu v našom katalógu: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/moshimoshi?rsid=133
 

 

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.