MLSKA v Bory mall (Lamač, Bratislava)

pridané: 26.4.2015 o 08:28 | vytlačiť

       Ak máte chuť na palacinky, určite zavítajte do Mlsky v OC Bory mall v Bratislave. Vybrať si môžete z viacerých variantov, buď na sladko alebo na slano. Palacinky sú pripravované z mandľovej múky. Hladní neodídu ani tí z vás, ktorí ste na bezlaktózovej diéte (možnosť bezlaktózových palaciniek za príplatok 1,30 euro.) 

      My sme tam išli na obed, zvolili sme si teda palacinky na slaný spôsob. Keďže sú robené z mandľovej múky, samotné palacinky boli sladkej chuti. Dali sme si jedny s paradajkovou náplňou (mozzarella, paradajko - bylinková zmes, bazalkový olej, balsamico redukcia, rukola). Zlé neboli, no určite vám odporúčam zvoliť si náplň "tofu a cícerová pasta" - tie boli fakt super, výrazná chuť oproti tým s paradajkovou zmesou. V jedálnom lístku je napísané, že k slaným palacinkám sa podáva aj malý zeleninový šalátik (ozaj šalátik). Moc sa netešte, že dostanete naozaj nejaký šalát v miske, ako som si ja predstavovala a potom prišlo sklamanie :)). Ten šalát bol len tá ozdoba na tanieri (viď foto). Pre Mňa to bolo málo, zeleniny predsa nie je nikdy dosť:). 

       Inak je to tam veľmi pekné, palacinky sú chutné, pripravované rovno pred vami, žiadne ohrievanie z predošlého dňa. Celkový dojem - okrem sklamania zo šalátika:) - pozitívny. Palacinkami sa nedá predsa nič pokaziť;).

      Sladký variant sme neochutnali, no určite sú výborné (už len samotné náplne hovoria samy za seba). Prikladám aj jedálný lístok, kde sú vypísané možnosti náplne a polevy na sladké palacinky.

na stranku Bory mall: http://www.borymall.sk/sk/obchody/~mlska

odkaz na kaviareň v našom katalógu: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/mlska?rsid=155

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.