Cukráreň Sweet street (Karlova Ves, Bratislava)

pridané: 5.7.2016 o 09:00 | vytlačiť

 

V cukrárni Sweet street myslia hlavne na nás – celiatikov. Neskutočný výber klasických zákuskov v bezlepkovom prevedení. Cítila som sa, ako keď sme v detstve išli s babičkou na koláčik a mohli sme si vybrať, ktorý len chceme:).

V ponuke je: Veterník, Linecké koliesko, Kokosová guľka, Mascarpone torta, Makovo-nugátová torta, Gaštanová torta, Tvarohová torta s ovocím, Sacher torta, Jablkový koláč, Krémeš, Brownies, Kuba torta, Tiramisu, Jadran torta, Čoko-višňa a niekedy aj Punčák bez mlieka. Ochutnala som Mascarpone tortu, Makovo-nugátovú, Jadran a TIramisu – všetky boli bez chyby.

Taký výber sa len tak nevidí, určite odporúčam navštíviť. Kaviarnička je malá, pekná, útulná, s malou terasou a zmrzlinárňou (bezlepkové kornútky zatiaľ neponúkajú). Obsluha veľmi milá, vidno, že pečú svoje zákusky s láskou:). Pri návšete cukrárne nebudete mať ako vždy problém "čo si dať", ale "čo si nedať" :). A aj ceny sú normálne, nie ako to pri bezlepkových zákuskov býva. Musíte sa však zmieriť s tým, že akurát ten zákusok, na ktorý sa vyberiete, sa bude ešte len vyrábať, nakoľko ľudia ochdázajú s plnými krabicami:). Ak sa chystáte na nejakú oslavu alebo návštevu,  určite tam nechodte s plnou škatuľou zákuskov:)

Cukráreň nájdete hneď vedľa Karloveskej klubovne.

odkaz na cukráreň v našom kalatógu Kde sa najete: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/cukraren-sweet-street-karlova-ves-bratislava-?rsid=204

link na FB stránku cukrárne: https://www.facebook.com/sweetstreet2015/

 

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 3
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.