42nd Street Cafe (Avion Shopping park)

pridané: 14.3.2015 o 10:10 | vytlačiť

 

    Kaviareň 42nd Street Cafe ponúka kávu na mnoho spôsobov, frappé, koktejly, matcha čaj v rôznom prevedení (teplý, studený, na spôsob mliečka pre deti), domáce limonády a medzi zákuskami som objavila Martinskú roládu - bezlepkovú.

   Keďže to bolo večer pred záverečnou, bola vo vitrínke posledná, aj tak som si ju dala. Bola teda dosť obschnutá, hlavne šľahačkový krém, ten bol dosť tuhý. Ale čokoládové cesto mi chutilo, boli v ňom aj kúsky orieškov. Roláda ja zabalená v ochrannej fólii, výhoda pre tých, ktorí sa obávajú kontaminácie od iných zákuskov.

   Kaviareň hodnotím pozitívne, obsluha milá. Prostredie prijemné, môžete si vybrať, či budete sedieť vo voľnom priestranstve, alebo v uzavretej fajčiarskej miestnosti. Jediné, čo môžem kaviarni vytknúť, je nemožnosť platiť kartou - v dnešnej dobe ma to vie vždy prekvapiť. 

    Kaviareň nemá samostatnú web stránku (len Avion http://www.avion.sk/sk-sk/store-locator/street-cafe), kde by ste si mohli pozrieť ich celú ponuku, tak prikladám aspoň foto s malou ukážkou (keby viem, tak to odfotím krajšie:) ).

 

Odzaz na kaviareň v našom katalógu http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/42nd-street-cafe-avion-shpopping-park-?rsid=147

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 1
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.