Festival POHODA

pridané: 13.7.2005 o 00:19 | vytlačiť
Ahojte mili priatelia,

tato sprava ma velmi milo prekvapila!
www.bazantpohoda.sk

Stef.

1. júl 2005
Bezbariérová Bažant Pohoda 2005 a symbolické vstupné pre telesne postihnutých
Opäť chceme vyjsť v ústrety aj telesne postihnutým divákom, prakticky celý festival možno bez výnimky označiť ako bezbariérový. Tohtoročnou novinkou sú tri plošiny s nábehovou rampou, zabezpečujúce telesne postihnutým bezproblémový výhľad na pódium, a 10 bezbariérových WC. Telesne postihnutí s preukazom ZŤP majú zvýhodnený vstup na festival – obidvoch dní Bažant Pohody sa môžu zúčastniť za symbolických 10 korún. Špeciálne upravená je aj cena pre sprievodcu ťažko postihnutého - lístok pre sprievodcu bude stáť na mieste 899,-Sk. Lístky pre ZŤP, ZŤP - S sa budú predávať na bránach festivalu, nezabudnite si vziať preukaz. Prajeme Vám pekný zážitok.
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Anonymous

Diskusia k magazinu (2)

 • napísal:
  používateľ:
  milos
  pridané:
  00:23 13.7.2005

  V kazdom pripade ak tam niekto idete a chceli by ste sa stretnut, tak mi poslite maila (mjurik@zoznam.sk) aj s telef. cislom a mozme zorganizovat stretnutie! Minuly rok sme sa tam stretli dvaja, ale rozhodne nelutujem. majklv - tesim sa na stretnutie a pokec :)

 • napísal:
  používateľ:
  majklv
  pridané:
  22:01 23.7.2005

  Ups, tak tento odkaz som si precital trosku neskor :-o Napriek tomu sme sa na Pohode nasli, ze ;-) A nielen dvaja, pocet zucastnenych rasie geometrickym radom! Inak stretka s Milosom vrele odporucam, okrem fundovanych odpovedi je pristupny roznym navrhom, napriklad spontanne zapojenie sa do akcie "Miss & Mista mokre tricko Pohoda 2005". Zaujemcov vsak musim upozornit na trosku drsny styl hudby, ktoru budu musiet zniest (H16, vhodne od 18+) A kedze som sa dozvedel, ako podakovanie za nezistu pracu na stranke Administratora tesi, pripajam slubeny: "Dik bracho"! M

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.