Bezlepková cukráreň v BA

pridané: 27.3.2009 o 14:00 | vytlačiť
Ahojte všetci :)

teraz som zaregistrovala, že v Bratislave na Kradžičovej ulici 55, kúsok od zastávky autosbusov a trolejbusov 210,78 smerom k Mlynským Nivám (na začiatku Krížnej ulice) otvorili cukráreň pre celiatikov a diabetikov. Volá sa Bezcukrová cukráreň. Nie je to úžasné?

Uvádzajú, že všetky zákusky a torty sú pečené z bezlepkovej múky, resp. bezl. výrobkov. Ešte sa mi nepodarilo sa zastaviť, ale ak ste ju už navštívili dajte vedieť ako zákusky chutia:)
Aquaria

http://foodblog.sk/bezlepkova-diabeticka-cukraren-bratislava
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 4
Pridal: aquaria

Diskusia k magazinu (6)

 • napísal:
  používateľ:
  zuzkag.
  pridané:
  19:21 29.3.2009

  nie su tam vsetky zakusky bezlepkove, vzdy iba niekolko druhov, ale su velmi dobre, aj na pohlad lakave.. vrelo odporucam :)

 • napísal:
  používateľ:
  luciasm
  pridané:
  14:44 31.3.2009

  To je výborné. Neviete náhodou, z akej múky sú vyrábané tie koláče? Či nie sú z bezlepkového pšeničného škrobu? Alebo z prirodzene bezlepkových obilnín?

 • napísal:
  používateľ:
  michalita
  pridané:
  23:08 9.4.2009

  zákusky sú výborné! majú síce iba pár druhov, ale sú naozaj dobré, na nerozoznanie od "normálnych"

 • napísal:
  používateľ:
  Afro
  pridané:
  11:53 14.4.2009

  Ahojky všem,nevíte jestli se dají v této cukrárně objednat bezlepkové svadební nebo narozeninové dorty?

 • napísal:
  používateľ:
  angie
  pridané:
  13:44 15.4.2009

  Ahojte, pred sviatkami som navštívila túto cukráreň a mám pre Vás nasledovné info priamo od majiteľa a predavačky: bezlepkové zákusky a slané pečivo vozia trikrát do týždňa : v pondelok, stredu a v piatok okolo 11,00 hod. Presne dopredu nevedia , ktoré druhy budú mať, ale môžete si zákusky napr. na sviatky objednať, asi 5 dní dopredu. Minimálny počet je 8 kusov, cena za 8 kusov je okolo 10 EUR. Pribl. cena zákuskov je okolo 1,25 - 1,37 EUR. Pečú z bezlepkovej múky značky Mantler, dokonca višňový a jablkový rez neobsahuje žiadnu múku , je vyrobený z kukuričného škrobu - sú vynikajúce, osviežujúce - odporúčam. Ja som pre dcérku objednala čokoládovú tortu - teda tých 8 rezov, ale nerozkrájanú, a tiež tvarohovo-ovocné rezy so želatínou na vrchu, síce mali veľkú vrstvu krému, ale naozaj ste v ňom mali hrudky tvarohu. Na zmrazenie odporúčam tú čokoládovú tortu, po rozmrazení bola úplne ako čerstvá. Ovocné rezy však boli po rozmrazení v časti piškótového cesta úplne mokré. Tie odporúčam konzumovať za čerstva. Najlepšie je ísť tam okolo obeda po dodaní tovaru, alebo si zákusky objednať. Všetkým naozaj odporúčam. Angie

 • napísal:
  používateľ:
  CherryBlossomGirl
  pridané:
  23:01 3.5.2009

  Ahojte, ja som tam bola minuly tyzden prvy krat a bola som nadsena :) zakusky boli FANTASTICKE! pytala som sa aj na svadobne torty a samozrejme na objednavku upecu podla zelania :) vrelo odporucam..

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.