Cafe Milano (OC Central, BA)

pridané: 25.1.2015 o 09:41 | vytlačiť

         Pre nás úplne ideálne vybrať sa na kávičku do tejto kaviarne v nákupnom centre Central v Bratislave, pretože vybrať si vždy môžete z viacerých bezlepkových zákuskov (nie len jeden, ako to zvyčajne býva - v ponuke výber až zo 6 bezlepkových). Tortičky robia vo svojej vlastnej prevádzke a dovážajú do kaviarne. Ja som tam ochutnala bezlepkovú mandarínkovú tortu. Bola ľahká, osviežujúca, pripomínala mi torty, ktoré sa podávajú na svadbách. Dozdobená bielou čokoládou. Určite si ju ešte niekedy dám. Bezlepkový malinovo - makový koláč bol tiež dobrý. Prekvapila ma tá nezvyčajná kombinácia malín s makom. Boli sme tam večer, po večeri trochu ťažký. Na výber majú  ešte bezlepkový tvarohový koláč (na fotke ten hnedý čokoládový). Tvarohu tam je ozaj málo, rovno ho mohli nazvať čokoládový. Ďalej bezlepková roláda, mrkvková torta bez laktózy a tvarohovo - jahodová torta. Tak šup šup, spravte deťom radosť a vyberte sa tam :). 

       Priestory kaviarne príjemné (dá sa sedieť aj v nútri v kaviarni, aj vonku s výhľadom dole na nákupné centrum), personál milý a ochotný, ceny vyhovujúce (okolo 3 eur).

Kaviareň môžem len doporučiť :). 

odkaz na webstránku kaviarne: http://www.cafemilano.sk/kaviaren

odkaz na menu: https://www.zomato.com/sk/bratislava/cafe-milano-ru%C5%BEinov-bratislava-ii/menu#tabtop

odkaz na kaviareň v našom katalógu Kde sa najete: http://www.celiakia.sk/kde-sa-najete/cafe-milano-oc-central-ba-?rsid=143

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 2
Pridal: Katka Dugová

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.