Spisbröd - sedliacke chlebíčky od firmy Semper

pridané: 5.6.2013 o 13:44 | vytlačiť

 

  • bezlepkové aj bezlaktózové                                       
  • rustikálne sucháre
  • obsahuje až 60% železa z dennej odporúčanej dávky
  • obsahuje vitamíny B1, B2, niacín, B6, kyselinu listovú

Zloženie:

Voda, kukuričný škrob, ovsené vločky 14%, zemiaková múka, upravený zemiakový škrob, cukor, ryžová múka, pohánková múka, sušené droždie 1% (quinoa, ryža, kultúra droždia),  zahusťovače (E412, E464, E401, E440), rastlinný margarín (rastlinný tuk, voda, emulgáor  (E471), soľ, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), príchuť, soľ, kypridlá (E575, E500), minerály (železo), vitamíny (thiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová).

Krajina výroby: Švédsko

Hmotnosť: 330 g

Obal:

Chlebíky sú balené v pevnom kriedovom papieri. Na zadnej strane je zlepený, takže po otvorení sa už nedá opäť zatvoriť. Predná strana obsahuje okrem znaku bezlepkového výrobku aj fotku výrobku a údaje o hmotnosti. Na zadnej strane je uvedené zloženie v slovenskom jazyku a energetické hodnoty.

Hodnotenie:

V jednom balení sa nachádza 6 chlebíkov v tvare polmesiaca. Ak sa dva spoja do kruhu tak majú priemer 29 cm. Sú krehké, ako sucháre klasické, ale zdajú sa mi trošku jemnejšie, nie také tvrdé. Napriek tomu neboli vôbec polámané, všetky boli vcelku.  Tvar je taký nezvyčajný, skôr na doma, na cesty nepraktický, kľudne s maslom, zeleninou, každý ako má rád. Z jednej strany majú vryté bodky, z druhej akoby cestičky.

 

Tieto bezlepkové sušené chlebíky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 12.06.2013 do 17.06.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.