Rausch horúca čokoláda horká 70 %

pridané: 28.8.2013 o 12:35 | vytlačiť

 

  • vynikajúca kvalitná horúca čokoláda                       
  • produkt rodinnej nemeckej čokoládovne Rausch
  • vyrobená z ušľachtilého kakaa z plantáží Ekvádoru
  • jednoduchá príprava

Zloženie:

Kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo. Podiel kakaovej sušiny min. 70 %. Možné stopy lieskových orechov a mandlí.

Príprava uvedená na obale:

4 kávové lyžičky (asi 25g) vložte do šálky, pridajte 120 ml horúceho mlieka a dôkladne rozmiešajte.

Krajina výroby: Nemecko

Hmotnosť: 250 g

Obal:

Čokoládové guľôčky sú balené v striebornom pevnom sáčku, ktorý je umiestnený v oválnej plechovej škatuľke. Na prednej strane je okrem názvu firmy aj kresba plantáže s lyžicou čokoládových guľôčok.

Na zadnej strane je mapka s označením plantáže El Cuador, zloženie a popis v českom jazyku a energetické hodnoty v nemeckom jazyku.

Hodnotenie:

Malé čokoládové guľôčky majú tvar pologule o priemere asi pol centimetra. V sáčku sa nelepia, vyzerajú ako menšie kávové zrnká. Ak sa nápoj pripravuje podľa návodu, mlieko sa zafarbí na hnedo. Čo sa týka hustoty, nie je hustá, ako klasická horúca čokoláda, skôr je to o chuti, dodá mlieku chuť horkej čokolády. Je potrebné ju dobre rozmiešať, aby sa neusadila na dne pohára. Mne tam chýbala tá hustota čokolády, ale za obedom s keksíkom je super a hlavne nie je veľmi sladká.

Túto čokoládu si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 28. 08. 2013 do 04.09.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.