Omáčka na cestoviny Sam Mills - tuniak a olivy

pridané: 11.9.2013 o 12:21 | vytlačiť

 

  • paradajková omáčka s príchuťou tuniak, čierne a zelené olivy
  • rýchla a jednoduchá príprava                                              

Zloženie:

Paradajková dužina 79%, smotana 7%, tuniak 6%, olivový olej, paradajkový pretlak, cibuľa, zlené a čierne olivy 1,3%, zelené korenie, ančovičky, petržlen, cesnak, jedlá soľ. Bez konzervantov.

Príprava uvedená na obale:

Omáčku ohrejeme v hrnci na miernom ohni, alebo v mikrovlnnej rúre.

 

Krajina výroby: Taliansko

Hmotnosť: 340 g

 

Obal:

Omáčka je balená v sklenenej flaši s uzatvárateľným vrchnákom. Dookola flaše je prilepený štítok, ktorý obsahuje informácie o hmotnosti a zložení výrobku, názov firmy a miesto kde sa vyrába a samozrejme aj znak bezlepkového výrobku.

Hodnotenie:

Omáčka má paradajkovú chuť a vôňu. Tuniak a olivy sú pokrájané na malé kúsky, ale nestrácajú sa v omáčke, je ich vidieť a aj chuťovo ju skvele dopĺňajú. Je to veľmi rýchla a chutná omáčka, naviac neobsahuje žiadne konzervanty. Stačí ju len ohriať a je pripravená na podávanie. Ja som si k nej pripravila cestoviny tej istej značky, posypala parmezánom a rukola to farebne a chuťovo doplnila. Obed hotový za 10 minút.

Túto omáčku si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 11.09.2013 do 18.09.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.