Oblátky Coop Jednota - bezlepkové

pridané: 2.6.2012 o 10:00 | vytlačiť
Ahojte :), pred pár dňami som sa dotazovala o informáciu o bezlepkových výrobkoch, ktoré ponúka spol. Coop Jednota pod svojou obchodnou značkou. Ďalej čítajte info nižšie...
Dobrý deň, rada by som sa informovala, koľko lepku je vo výrobku pod značkou Jednota - napr. Arašidová oblátka, ktorá je vyrábaná vo Vašom podniku. Spĺňa povolené množstvo pre celiatikov?Máte potvrdenie ... atest?

Tieto oblátky kupujem veľmi rada, len v poslednej dobe sa mi zhoršil zdravotný stav a práve preto si preverujem všetky výrobky, ktoré konzumujem. Vopred ďakujem za informáciu

Odpoveď bola nasledovná:

Dobry den p. Ing. Malovicova,

Vsetky nami vyrabane vyrobky vhodne pre celiatikov su vyrabane a oznacovane ako „Bezglutenova potravina“, tzn., že obsah glutenu v takto oznacenych vyrobkoch podla Nariadenia komisie (ES) c. 41/2009 nepresahuje 20mg/kg. Hotove produkty su uvolnene na expediciu az po obdrzani vysledkov z akreditovaneho laboratoria.

Vyrobky vyrabane pre COOP Jednota su identicke s nasimi vyrobkami predavanymi pod obchodnym nazvom „Celihope“. Protokoly o skuskach najdete na nasej web stranke: www.pecivarne.sk - produkty celiaticke, oblatky. Keď si otvorite vyrobok Celihope 35g s arasidovou naplnou, pod nadpisom sa nachadza text „k nahliadnutiu tu“ a ked nan kliknete, tak sa Vam otvoria protokoly o skuskach. Nakolko je to jeden vyrobok baleny do obalu Celihope a do obalu pre COOP, tak nazov na protokole je uvedeny COOP + Celihope... To iste plati aj o ostatnych vyrobkoch vyrabanych pre Coop.

Prajem pekny den a ostavam s pozdravom.

Za firmu

Miroslava Rothová
Manažér kvality
Pečivárne Lipt. Hrádok, s.r.o.
tel: 044/5207 216
email: rothova@plh.sk
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: janninka

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.