Minestrone - bezlepková polievka od firmy Semper

pridané: 7.5.2013 o 21:55 | vytlačiť

 

  •   mix cestovín, zeleniny a kuracieho extraktu pre pohodlnú prípravu polievky
  •    stačí pridať len vodu                                                  
  •    uvedená doba varenia 10 min.

 

Zloženie:

cestoviny 42% (kukuričná múka, ryžová múka), zelenina 32% (čierna fazuľa, biela fazuľa, zemiaky, mrkva, cibuľa, pór, zeler, savojská kapusta, paradajky, hrášok, cukety, špenát), zemiakové fliačky, soľ, laktóza, kurací extrakt, kváskový extrakt, rastlinný tuk, dochucovadlá, korenie, petržlen. Obsah soli v pripravovanej polievke je 0,5%.

Použitie uvedené na obale:

Dajte všetky zložky do hrnca so 600 ml. studenej vody a miešajte pravidelne až do varu, znížte teplotu a nechajte slabo vrieť na 10 min., pokiaľ bude jedlo pripravené.

Krajina výroby: Taliansko

Hmotnosť: 75 g - počet porcií uvedených na obale: 2

Obal:

Sušená polievka je balená v pevnom papierovom sáčku. Na prednej strane je znak bezlepkového výrobku, ako aj hmotnosť a fotografia polievky. Na rubovej strane je uvedené zloženie výrobku, energetické hodnoty, postup spracovania textom aj obrázkom.

Hodnotenie:

Polievku som varila podľa postupu uvedeného na obale. Sypala sa do studenej vody a varila po zovretí ešte 10 minút. Bola som milo prekvapená hustotou polievky, či už ingrediencií ale aj samotnou polievkou. Ochutená bola pre mňa tak akurát, už som ju nijak nedochucovala.   Cestoviny - malé kolienka boli uvarené, zelenina a fazuľa primerane mäkké. Túto polievku určite odporúčam či už na dovolenku, stanovačku, do kancelárie, alebo v prípade časovej tiesne doma. Je rýchlo hotová a ozaj výborná.

Túto bezlepkovú polievku si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 08.05.2013 do 15.05.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.