Lupienky s bobuľovinami od firmy Semper

pridané: 21.5.2013 o 22:04 | vytlačiť

 

  •   bezlepkové lupienky z ryže a kukurice s bobuľovinami      
  •   obsahujú extra veľké kúsky čerešní, malín a jahôd
  •   svieža letná chuť
  •   výborné ako súčasť zdravého životného štýlu

Zloženie:

ryža, cukor, kukuričná múka, 5% sušené ovocie (čerešňa, malina, jahoda), med, soľ, vitamíny (thiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová, B12, kyselina pantoténová, minerály (železo).

Nutričné informácie na jednu porciu (30g)

energia 480 kJ/110 kcal, tuk 0,6 g, z toho nasýtené tuky 0,2 g, vitamíny thiamin 45% DOD,          riboflavin 43%  DOD, B6 57% DOD, železo 43% DOD, B12 16% DOD,

Krajina výroby: Taliansko

Hmotnosť: 300 g

Obal:

Lupienky sú balené v priesvitnom plastovom sáčku a následne v papierovej škatuli. Na prednej strane je okrem iného aj viditeľný znak bezlepkového výrobku a hmotnosť. Na rubovej strane sú nutričné hodnoty a zloženie výrobku v slovenskom jazyku. Na bočnej strane je uvedené zloženie výrobku v ďalších šiestich jazykoch.  Prednú aj zadnú stranu zdobia efektné fotky lupienok.

Hodnotenie:

Veľmi ma prekvapila veľkosť ovocia ktoré je tam pridané, konkrétne malín, jahôd a čerešní. Sú veľké, presne ako na obale, súšené, mierne kyslasté, čo veľmi dobre dopĺňa neutrálnu chuť lupienok. Sú super len tak samotné, ale aj do mlieka či jogurtu.

Tietobezlepkové lupienky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 22.05.2013 do 29.05.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.