Lantknäcke - chlebíčky od firmy Semper

pridané: 31.7.2013 o 13:29 | vytlačiť

 

  • bezlepkové a bezlaktózové chlebíčky               
  • bohaté na vlákninu a obohatené železom a vitamínmi B1, B2, niacín, B6 a kyselinou listovou

Zloženie:

kukuričný škrob, ryžová múka, zemiaková múka, modifikovaný zemiakový škrob, cukor, pohánková múka, vláknina z cukrovej repy, kvások, zahusťovače (E412, E464, E401, E440), rastlinný margarín (rastlinný tuk (palmový, kokosový, tuk z repky olejnej), voda, soľ, emultátor (E471), dochucovadlá, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), soľ, kypridlá (E575, E500), minerály (železo), vitamíny (thiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová).

Krajina výroby: Švédsko

Hmotnosť: 230 g

 

Obal:

Chlebíčky sú balené v bielom papierovom sáčku a následne v papierovej škatuľke. V jednom balení sa nachádza 18 ks suchárov.  Na krabičke je zhora systém na opakované otvorenie a zatvorenie škatuľky. Na prednej strane je hmotnosť výrobku, fotografia chlebíčkov a označenie bezlepkového výrobku. Na zadnej strane sú uvedené nutričné hodnoty a zloženie v slovenskom jazyku. Na bočnej strane je uvedené zloženie výrobku v piatich jazykoch (švédsky, nórsky, dánsky, fínsky, nemecký).

 

Hodnotenie:

Chlebíčky sú svetlé, viac ryžové, štruktúru majú rovnakú ako ostatné druhy chlebíčkov od daného výrobcu. Vpredu majú dierky, vzadu nepravidelné tvary. Chuť majú neutrálnu, takže sa môžu kombinovať ľubovoľne. Maslo, pomazánky, zelenina, hodí sa k tomu čokoľvek. Chutné sú ale aj čisté, len na chrumkanie.

 

 

Tieto chlebíky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 31.07.2013 do 07.08.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 2
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.