Kick! Natural bezlepkové ovsené vločky od firmy Semper

pridané: 26.6.2013 o 08:29 | vytlačiť

 

Ovsené vločky bez lepku

  • bezlepkové chrumkavé vločky s ovsenou príchuťou
  • vytvorené na bezlepkovom základe z čistého ovsa

Zloženie:

čisté ovsené vločky 58%, sirup, rastlinné tuky, ryžová múka, cukor, príchuť, soľ. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov, vajec a sóje.

Krajina výroby: Holandsko

Hmotnosť: 375 g

Obal:

Vločky sú balené v pevnom plastovom sáčku a následne v papierovej škatuľke. Čo sa týka otvárania a zatvárania škatuľky, chýba mi tam systém opakovaného uzatvárania škatuľky, preto je vhodnejšie si to presypať do inej nádoby. Na prednej strane je obrázok vločiek v mlieku, hmotnosť, počet porcií a znak bezlepkového výrobku. Na rubovej strane sú nutričné hodnoty, zloženie a informácie o vločkách.

Hodnotenie:

Vločky sú mierne sladké, chrumkavé. Sú oddelené jednotlivo, alebo zlepené do malých guliek.  Veľmi chutné sú vmiešané do bieleho alebo ovocného jogurtu, do mlieka, alebo len tak na chrumkanie.

Ovsené vločky:

  • obsahujú veľa vitamínov, hlavne vitamíny skupiny B a vitamín E
  • z minerálnych látok obsahujú hlavne jód, selén, železo, horčík
  • obsahujú tiež veľké množstvo vlákniny a bielkovín
  • pomáhajú predchádzať zápche, udržujú správnu činnosť hrubého čreva, znižujú hladinu cholesterolu, podporujú činnosť obličiek, pomáhajú pri kožných problémoch,  ale aj  pri zápaloch v tráviacom trakte.

 Cilka

Tieto ovsené vločky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 26.6.2013 do 3.7.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: Miloslav Jurík

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.