Grovknäcke - chlebíčky od firmy Semper

pridané: 13.8.2013 o 22:46 | vytlačiť

 

  • chrumkavé bezlepkové a bezlaktózové chlebíčky      
  • sú bohaté na vlákninu
  • obsahujú železo a vitamíny B1, B2, niacín, B6 a kyselinu listovú

Zloženie:

Kukuričný škrob, ryžová múka, zemiaková múka, upravený zemiakový škrob, cukor, vláknina z cukrovej repy, kvások, zahusťovače (E412, E464, E401, E440), rastlinný tuk (palmový, kokosový, zo semena repky olejnej), voda, emulgátory (E471), dochucovadlá, regulátory kyslosti (kyselina citrónová), soľ, kypridlá (E575, E500), minerály (železo), vitamíny (thiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová).

Krajina výroby: Švédsko

Hmotnosť: 215 g

Obal:

Chlebíčky sú balené v bielom papierovom sáčku a následne v papierovej škatuľke. V jednom balení sa nachádza 15 ks suchárov.  Na krabičke je zhora systém na opakované otvorenie a zatvorenie škatuľky. Na prednej strane je hmotnosť výrobku, fotografia chlebíčkov a označenie bezlepkového výrobku. Na zadnej strane sú uvedené nutričné hodnoty a zloženie výrobku v slovenskom jazyku. Na bočnej strane je uvedené zloženie výrobku v piatich jazykoch (švédsky, nórsky, dánsky, fínsky, nemecký).

Hodnotenie:

Tieto chlebíčky sú jedny zo štyroch chrumkavých bezlepkových chlebíčkov, ktoré firma Semper ponúka. Balenie majú veľmi podobné, líšia sa názvom, hmotnosťou, počtom chlebíkov v balení a samozrejme zložením. Chlebíčky Grovknäcke majú podobnú štruktúru ako ostatné, z jednej strany sú dierky, z druhej nepravidelné tvary. Chuť je neutrálna, preto je možné ich konzumovať ako klasický chlieb s maslom a zeleninou, prípadne iba čisté.

 

Tieto chlebíky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 14. 08. 2013 do 21.08.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.