Chodíte do lekárne cez internet, alebo cez ulicu?

pridané: 6.4.2016 o 20:21 | vytlačiť

Z času na čas každý musí zájsť do lekárne. Ak nechcete riskovať nemilé zistenie že to, po čo ste do lekárne prišli nemajú a nemuseli ísť do inej lekárne, vyskúšajte si lieky dopredu objednať cez internet.
Ja si zvyknem objednávať z Fitlekárne, no internetových lekární funguje na Slovensku viac (Pilulka24.sk, Magister.sk, Dr.Max.sk a iné).

Práve v tejto lekárni však majú moju obľúbenú ľanovú müsli tyčinku s kakaovou polevou, no hlavne bez lepku. Objednávka je vždy rýchlo pripravená na osobný odber v kamennej lekárni Pilula na Tomášikovej. Myslím, že je možné aj doručenie poštou, no mám to pár minút pešo a chodiť je zdravé. Navyše mám výrobky takto rýchlejšie doma.

 Na stránke lekárne nájdete samostatnú sekciu Celiakia, venovanú výrobkom, ktoré neobsahujú lepok. Mám rád müsli so sušeným kokosovým mliekom, ktoré sa žiaľbohu nie vždy dá v obchodoch zohnať (možno len nechodím do tých správnych), preto si ho z času na čas objednám. 

Keď budete nabudúce riešiť otázku - ísť, či neísť do lekárne - vyskúšajte si najprv tovar dopredu objednať cez internet a vyzdvihnúť či už osobne, alebo si ho nechajte poslať poštou. Je to veľmi pohodlné a nestane sa vám, že sa preženiete do lekárne zbytočne.

 Autor článku: Jakub Matejko

Súvisiace linky:

http://www.fitlekaren.sk/produkt/fit-bela-musli-tycinka-1x35-g-1/

http://www.fitlekaren.sk/lieky/travenie/celiakia/

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.