Cantucci - sušienky s obsahom mandlí od firmy Semper

pridané: 15.5.2013 o 12:31 | vytlačiť

 

  • prírodné, bezlepkové sušienky s obsahom väčších kúskov mandlí 

Zloženie:

cukor, ryžová múka, mandle 11%, kukuričná múka, žĺtok, vajce, zemiakový škrob, kukuričný škrob, rastlinný margarín (rastlinný tuk a olej), voda, soľ, emulgátor (E471 rastl., E322 slnečnicový), kyselina (kyselina citrónová) dochucovadlo, potravinové farby (beta karotén), zahusťovač (E412), kypridlá (E450, E500, E503), príchute, soľ. Môže obsahovať stopy mlieka.

Krajina výroby: Taliansko

Hmotnosť: 200 g

Obal:

Sušienky sú balené v pevnom papierovom obale. Na prednej strane je obrázok sušienok, hmotnosť a označenie bezlepkového výrobku. Na bočnej strane je uvedené zloženie v piatich  cudzích jazykoch (švédsky, nórsky, dánsky, fínsky, anglicky). Na zadnej strane sú uvedené energetické hodnoty a zloženie v slovenskom jazyku. Krabička má v hornej časti patent na opätovné otvorenie a zatvorenie obalu. Vo vnútri krabičky sa nachádza biely papierový sáčok, v ktorom sú mandľové sušienky.

Hodnotenie:

Veľmi sa mi páči riešenie škatulky, aj to uzatváranie. Sušienky sú tvrdé, ako klasické sucháre, ale sú sladké a obsahujú väčšie kúsky mandlí. Chuť je veľmi zaujímavá, výrazná mandľová. Sú veľmi dobré na také "chrumkanie", asi najlepšie aké som doteraz jedla.

Tieto bezlepkové sušienky si môžete kúpiť v internetovom obchode na www.cilka.sk a ak v týždni od 15.05.2013 do 22.05.2013 uvediete pri svojom nákupe do poznámky heslo Celiakia.sk, bude vám automaticky odrátaná zľava 10% z nákupu tohto tovaru.

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.