bezlepkové výrobky

pridané: 27.9.2007 o 14:00 | vytlačiť
Zdravím všetkých celiatikov v Galante. V galantskej bille majú veľký výber bezlep. a bezlaktóz. šuniek, párkov /kinder párky/ vo vákuovom balení za prijateľnú cenu. Veľmi ma potešilo, keď som tu objavila aj široký výber mliečnych bezlaktózových a bezlepkových výrobkov mínus L/mlieko, šľahačka,pudingy,/.

Ďaľej by som sa chcela spýtať ako je to s cukrom. Prečítala som si zloženie práš. aj kryšt.cukru a obsahujú protihrudkovú látku-pšeničný škrob. Takže aký cukor vlastne môžeme? Ďakujem.Ahojte.
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: saska99

Diskusia k magazinu (3)

 • napísal:
  používateľ:
  SSCPY
  pridané:
  10:22 2.10.2007

  Dostať práškový cukor s kukuričným škrobom - "Dar slnka" - oranžový obal. Kryštálový cukor by nemal obsahovať protihrudkujúcu látku - nie je dôvod pridávania. Igor

 • napísal:
  používateľ:
  Systém
  pridané:
  22:08 5.11.2007

  Ahojte. V Galante v predajni COOP Jednota Mladosť majú bezlep. a bezlaktózové výrobky L-Mínus /maslo, syra,puding,mlieko a pod./, taktiež cereálne kakaové guličky bezlepkové od výrobcu Tatrakon Poprad a pšenové cereálie s amarantom aj kakaové od firmy VEPY, Trstená. Odporúčam. .

 • napísal:
  používateľ:
  saska99
  pridané:
  21:42 9.11.2007

  Ahojte. V obchode som objavila kvasny ocot KISKO-je to prírodný,vyrobený bez použitia konzerv. látok a farbív. Úplne biely. V zložení obsah:ocot. Krajina pôvodu Chorvátsko.Chcela by som sa spýtať či má s ním niekto skúsenosť a či bezlepkáči ho môžu. Ďakujem.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.