Bezlepkové výrobky už aj v reťazcoch!!!

pridané: 13.2.2007 o 22:25 | vytlačiť
Zdravím všetkých a prajem Vám pekný deň.
Rada by som Vás všetkých upozornila, že od 21.02.2007 sa začnú postupne umiestňovať bezlepkové výrobky značky "Dobrý chlebík" do jednotlivých obchodných reťazcov. Začíname Hypernovou v mestách: Bratislava, Nové Zámky, Dunajská Streda, Považská Bystrica, Nitra a Prievidza.

Každým týždňom budeme pridávať ďalšie predajne o čom Vás budem informovať. Poprosím Vás teda, ak máte záujem o bezlepkové výrobky čerstvé aj trvanlivé, slané aj sladké, zabehnite do spomínaných predajní. Keď totiž predaj nebude úspešný, tak sa výrobky opäť stiahnu z predaja a budeme ich musieť kupovať zas len v špecializovaných predajniach. Majte sa krásne.
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: ssiskaDCH

Diskusia k magazinu (3)

 • napísal:
  používateľ:
  hankovicova.viera
  pridané:
  17:28 15.2.2007

  Prosím ozvite sa, máme predajnu v Trnave a ak by išlo o trvanlivé výrobky mali by sme záujem aspon o vzorky aby sme zistili aký bude záujem o vaše výrobky. Nie ste náhodou výrobca Jordans? Dík Hankovičová

 • napísal:
  používateľ:
  ssiskaDCH
  pridané:
  11:36 20.2.2007

  Zdravím Vás pani Hankovičová, áno pekáreň Jorda´ns je jedným z našich spolupracujúcich výrobcov, ktorý pre nás začal vyrábať. Zatiaľ kompletizujeme sortiment aj s ďalšími výrobcami, spomínaná pekáreň je prvá s ktorou už spolupráca funguje. Už od dnes sú výrobky našej značky umiestnené v predaji v Bratislave a Pezinku, od zajtra v Nitre, N.Zámkoch, D.Strede, Trenčíne, Prievidzi, Pov.Bystrici. Ak by ste mala záujem o vzorky, môžme Vám ich doniesť v priebehu budúceho týždňa. Prajem veľa zdaru a úspechov. Zubaľová, Dobrý chlebík a.s.

 • napísal:
  používateľ:
  zava
  pridané:
  17:55 20.2.2007

  Pekáreň Jorda´ns - pečou moc dobré vánoční cukroví. Nakoupili jsme od nich na jedné akci v Brně, škoda jen že od té doby už jsem na jejich výrobky nikde v Česku nenarazila.....

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.