Bezlepková dovolenka v Tatrách

pridané: 21.9.2014 o 20:46 | vytlačiť
Jesenné dovolenku sme sa rozhodli stráviť opäť v Tatrách, v dvoch hoteloch - obidva mali raňajky zložené zo širokého výberu jedál teplého a studeného bufetu a večeru formou bufetových a švédskych stolov.
 
Prvé dva dni sme boli ubytovaní v Ždiari v penzióne Strachan. Okrem toho, že je tam krásne a sú tam veľmi milí ľudia, bola tam aj fantastická strava. Na raňajky som mala bzl.chlebík aj žemle + výber zo syrov, šuniek, ovocia a zeleniny... Na večeru som si mohla vybrať bud vývar alebo cesnačku. Cesnačka bola s vajíčkom a nastrúhaným syrom - výborná. Prvý večer som mala  bzl. pripraveného španielskeho vtáčika, ryžu, šalát. Druhý večer bol bzl. guláš - keď videli, že pokukujem po inom jedle hneď mi ponukali pripraviť niečo iné - vybrala som si rybu hoki - taktiež výborná a nasledoval dezert muffinky s jahodami :)))
So stravou a ochotou personálu a ubytovaním som bola veľmi spokojná - odporúčam :)))
 
Druhé dva dni sme boli v hoteli Fis na Štrbskom Plese. Na večeru bol vždy vývar bez slížov a jedno bezlepkové jedlo - prvý večer kuracie mäso /veľmi chutné/ a druhý večer grilovaný encián /ale myslim, že mali pre mňa aj nejaké  mäso/ - prílohy, šaláty. Dezert som nemala ani raz :(. Chlieb na raňajky bol myslim ten istý ako v Strachane, ale tam mi ho nejako ohriali alebo opiekli, tu bol studený, vlhký a suchý zároveň - nechutil mi. Keď som sa neskôr manažerky pýtala, kde ho kupujú, povedala, že ho objednávajú z pekárne kde kupujú všetko ostatné pečivo. Hneď sa začala brániť, že ten chlieb je velmi drahý a ja sa sťažujem; snažila som sa vysvetliť, že sa nechcem sťažovať, len pomôcť, že výborný chlieb môžu kúpiť v lekárni, v Bille... ale ohradila sa, že maju veľa hosti a nemajú čas behať po lekárnach... 
Inak boli ochotní a jedlo chutné, len mi chýbal dezert a ochota vylepšiť bezlepkové služby.
 
Prvé štyri fotky sú z penzionu Strachan, ostatné z Fisu
Natasa  
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 3
Pridal: zuzanab

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.