MAGAZÍN
- Zoradiť podľa:
- Názvu,
- dátumu pridania,
- hodnotenia
Dotované potraviny
- Téma
- Celiakia
- Prečítané
- 3485x prečítané
- Vytvorené:
- 18:35 13.3.2003
- Hodnotenie:
V súčasnosti je (vraj) problém s dotovanými potravinami.
Z dobre informovaných zdrojov (Slovenská liga celiatikov) ku mne prenikli informácie (volal mi pán Kremler), že by sa do dvoch týždňov tento problém mal vyriešiť a dotované potraviny by mali byť znovu dostupné. Ak o tom náhodou viete niekto viac, neváhajte a informujte.
Ďakujem...
Predajňa Biopotravín - Bratislava Ružinov
- Téma
- Celiakia
- Prečítané
- 3844x prečítané
- Vytvorené:
- 16:32 13.3.2003
- Hodnotenie:
Od januára 2003 je novo otvorená špecializovaná predajňa Bio a Natur potravín s poradenskou a terapeutickou službou pre klienty - zákazníky.
Predajňa je na ulici Herlianské 45
...
STRETNUTIE COELIATIKOVV KOSICIACH 5.4.2003
- Téma
- Celiakia
- Prečítané
- 1846x prečítané
- Vytvorené:
- 12:22 10.3.2003
- Hodnotenie:
ZDRUŽENIE RODIČOV A PRIATEĽOV DETÍ A MLADISTVÝCH S COELIAKIOU KOŠICE
Košice, 20.2.2003
P O Z V Á N K A ...
Predajne
- Téma
- Otázky do pléna
- Prečítané
- 2516x prečítané
- Vytvorené:
- 08:48 04.3.2003
- Hodnotenie:
Ja mám len jednu otázku.Môžete mi povedať,kde nájdem v Bratislave špecializované predajne s výrobkami vhodnými pre celiakiu?Alebo aspoň telefonický kontakt.Nemôžem tieto informácie nikde získať.Ďakujem.Prajem Vám príjemný deň....
alergia na mlieko
- Téma
- Laktózová intolerancia
- Prečítané
- 11546x prečítané
- Vytvorené:
- 11:58 03.3.2003
- Hodnotenie:
Rada pre tých, ktorí sú popri celiakii alergickí na mlieko: v Bratislave sa pred mesiacom objavilo na pulte niektorých obchodov práškové kozie mlieko.
...
Pec na pecenie chleba
- Téma
- Otázky do pléna
- Prečítané
- 4146x prečítané
- Vytvorené:
- 23:05 26.2.2003
- Hodnotenie:
Naco je dobra taka pec na pecenie chleba? Ja peciem vzdy tri chlebiky naraz v rure na pecenie a nemam s tym problem - avsak neviem, ci je chlebik zo specialnej pece nejaky "lepsi"? Alebo je to praktickejsie, prip. sa usetri elektrina?
sprostredkovana otazka, bola poslana do FAQ (este kym nefungovali :-))...