2% z dane pre Nadáciu Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach

pridané: 10.2.2008 o 00:00 | vytlačiť
Vážení celiatici, členovia a priatelia nášho združenia, vážení sponzori, vážená odborná verejnosť,

blíži sa čas, kedy sa budeme v súlade so zákonom č.595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov rozhodovať či a na aké účely poskytneme 2 % zaplatenej dane v prospech mimovládnych organizácií.

Vzhľadom na náročnosť finančného a ekonomického vyúčtovania príjmu 2 percent z daní sme sa rozhodli Vás poprosiť, aby finančné prostriedky 2 % z daní boli tohto roku smerované na Nadáciu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika.

Celá naša komunita vie, že viac ako 15 rokov sa stretávame v akademických priestoroch Univerzity Pavla Jozefa Šafárika. Univerzita nám poskytuje aj miesto na stretnutia výboru, na konzultácie s členmi a tiež platí aj základné poplatky za elektrinu, vodu, stočné, prístrojové vybavenie. Naše občianske združenie nie je také bohaté, aby si samo mohla dovoliť prenajímať priestory a platiť poplatky. Z týchto dôvodov Vás prosíme, aby ste svoje príspevky 2 percent s daní posielali na adresu Nadácie UPJŠ, ktorú nájdete v prílohe Chcem Vás ubezpečiť, že Váš podiel dane, za poukázanie ktorého Vám vopred ďakujem, bude použitý len v súlade s aktivitami oboch mimovládnych organizácií.

Ak ste právnická osoba alebo si daňové priznanie robíte sami je nutné uviesť do tlačív daňového priznania nasledovné údaje:

II. ÚDAJE O PRIJÍMATEĽOVI

Obchodné meno alebo názov : Nadácia Univerzity P. J. Šafárika v Košiciach

Sídlo: Šrobárova 2, 041 80 Košice

Právna forma :nadácia

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 3 1 3 0 4 4 5 1

Prosím darujte svoje 2 % z daní akejkoľvek mimovládnej organizácii, napomôžete v jej činnosti a vaše percentá z dane sa nevrátia naspäť štátu.

Všetkým, ktorí prispeli nášmu občianskemu združeniu k zlepšeniu podmienok zdravotne postihnutých celiatikov srdečne ďakujeme.

MUDr. Kvetoslava Rimárová, CSc., Ústav hygieny LF UPJŠ, ul Šrobárova 2, 040 80 Košice, -mail kvetoslava. rimarova@.upjs.sk , mobil 0908/ 543668

Za Združenie rodičov a priateľov detí a mladistvých s coeliakiou, Košice
Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Pridal: milos

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.