KATALÓG POTRAVÍN

Milí priatelia,
v tejto časti nájdete katalóg bezlepkových potravín tvorený samotnými používateľmi. Pridajte sa k nám a pomôžte aj ostaným celiatikom zorientovať sa v tom, čo môžeme a čo nie.
Pokiaľ nájdete pri niektorom výrobku chybu, môžete ju rovno opraviť.
Ďakujeme

 • Anglická slanina

  Anglická slanina

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Bravčový bok, konzervačná látka E 250, škrob, pitná voda , potravinársky karamel, prídavné látky. Bez alergénov.

 • Baby párky so syrom

  Baby párky so syrom

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Vákuovo balené, balené v ochrannej atmosfére Hovädzie a bravčové.mäso (40%), syr 10%, hydinové separované mäso 11%, bravčové kože a slanina, pitná voda, sója, konzervačná látka E250, zmes korenín, prídavné látky Mini páročky s prídavkom kvalitného syra, jemnej chuti, doporučujeme konzumovať po ohriatí, výborné raňajky alebo večera Energetická hodnota /100g : 942kJ sója do 2%, mliečne bielkoviny INFO: Nie je vhodná pri intolerancii laktózy a alergii na BKM.

 • Bavorské tyčinky

  Bavorské tyčinky

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Vákuovo balené, balené v ochrannej atmosfére Bravčové mäso 58%, bravč.kože, pitná voda, škrob, extrakt korenia, konzervačná látka E250, sója, sacharidy, pálivá paprika, prídavné látky Tyčinky z bravčového mäsa, vhodné aj na grilovanie, jemne pálivej chuti. Energetická hodnota /100g : 935kJ sója do 2%

 • Bilbo E-free, Koktejl párky
  bez gluténu

  bravčové a hovädzie mäso 80%, pitná voda, jedlá soľ, amarantová muka, korenie a extrakty korenín, cukor.

 • Bratislavské párky
  bez gluténu

  Zloženie: bravčové mäso (55,6%), bravčová slanina, pitná voda, jedlá soľ, aróma (obsahuje zeler), koreninové extrakty, koreniny, maltodextrín, transglutamináza, granulovaný vývar (obsahuje: koreniny, jedlá soľ, rastlinný tuk).

 • Bratislavské párky
  bez gluténu

  Hovädzie mäso, bravčové mäso a prírodné koreniny UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV NA BKM: Vzhľadom na to, že obsahujú hovädzie mäso, nie sú vhodné pri bezmliečnej diéte!

 • Bratislavské párky

  Bratislavské párky

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Vákuovo balené, balené v ochrannej atmosfére Bravčové a hovädzie mäso (50%), bravčová slanina s kožou, pitná voda, zmes korenia, sója, cesnak, vláknina, prídavné látky Výrobok doporučujeme konzumovať po ohriatí, výborné raňajky alebo večera. Párky majú prirodzenú chuť mäsa. Energetická hodnota /100g : 1030kJ sója do 2%

 • Bravčová klobása

  Bravčová klobása

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  balené v ochrannej atmosfére Bravčové mäso 34%, hydinové mäso separované 26%, bravč. kože a slanina, sója, konzervačná látka E250, pitná voda, cesnak, extrakty korenia, prídavné látky Klobása jemnej pálivej chuti, doporučujeme opiecť, je vhodnou prílohou k prívarku alebo ako skorá večera Energetická hodnota /100g : 1900kJ sója do 2%,

 • Bravčová klobása Nord

  Bravčová klobása Nord

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Vákuovo balené, balené v ochrannej atmosfére Bravčové a hovädzie mäso (70%) , bravčová slanina a kože, konzervačná látka E250, koreniny a extrakty korenín, cibuľa, cesnak, prídavné látky Kvalitná klobása vyrobená klasickým spôsobom, jemnej pálivej chuti, vynikajúca opečená. Energetická hodnota /100g : 1560kJ Bez alergénov. UPOZORNENIE PRE ALERGIKOV NA BKM: Vzhľadom na to, že obsahuje hovädzie mäso, nie je vhodná pri bezmliečnej diéte!

 • Bravčová šunka štandard

  Bravčová šunka štandard

  Mäsokombinát Nord Svit

  bez gluténu

  Bravčové stehno 53%, škrob, konzervačná látka E250, sója, glukóza, prídavné látky, pitná voda Bravčová šunka, výborná na ľahké raňajky alebo večeru, s obsahom tuku cca 2%. Energetická hodnota /100g : 258 kJ sója do 1%.