Podporte portál Celiakia.sk

pridané: 23.2.2017 o 18:43 | vytlačiť

Milí priatelia,

Stránka www.celiakia.sk je tu s nami už takmer 15 rokov a stále sme najnavštevovanejšou webovou stránkou o celiakii na Slovensku. Aj dnes pomáhame stále väčšiemu počtu celiatikov zorientovať sa v otázkach bezlepkovej diéty – najmä na ich začiatkoch, kedy je to najťažšie.

Cez stránku Celiakia.sk sa k vám dostávajú aj informácie o aktivitách jednotlivých občianskych združení celiatikov v rôznych častiach Slovenska. Prinášame tiež informácie o novinkách, preklady zahraničných článkov, recenzie bezlepkových výrobkov či reštaurácií s bezlepkovou stravou, množstvo bezlepkových receptov, diskusné fórum a hlavne odborné poradenstvo od našich milých spolupracujúcich lekárov - doktorky Kabátovej a doktora Klucha.

Najviac si však ceníme komunitu ľudí, ktorá okolo webu Celiakia.sk vznikla, ľudí, ktorí si navzájom pomôžu, poradia.

Webovú stránku spravujú vo svojom voľnom čase dobrovoľníci, avšak technické otázky týkajúce sa programovania webu a jeho zlepšovania zadávame profesionálnym firmám. Práve na tieto práce využívame zdroje získané od našich partnerov a tiež od našich podporovateľov cez 2% z daní.

Našim cieľom je v súčasnosti úprava webovej stránky tak, aby bola ľahko čitateľná aj na mobilných telefónoch. Vzhľadom na rozsah nášho webu je to však dosť komplikovaná úloha.

Radi by sme vo vylepšovaní našej stránky pokračovali a preto by sme vás radi aj tento rok poprosili o podporu stránky Celiakia.sk formou darovania 2% z daní. Financie, ktoré takto dúfam získame, použijeme na ďalší rozvoj informovanosti o celiakii na Slovensku a webu Celiakia.sk.

Za podporu vopred veľmi pekne ďakujeme

Miloš Jurík a tím Celiakia.sk

 

Chcem venovať 2% ako zamestnanec – tlačivo na stiahnutie tu

Údaje pre firmy/SZČO:
Obchodné meno (Názov): Healthy Life
Právna forma: Občianske združenie       
IČO/SID: 42130085          
Sídlo: Trenčianska 683/17, 821 09 Bratislava

Celý postup ako poukázať 2% nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 1
Pridal: Miloslav Jurík

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.