Podporte portál Celiakia.sk

pridané: 26.2.2016 o 16:18 | vytlačiť

2% pre Celiakia.sk

 

Milí priatelia,

odkedy vznikla stránka www.celiakia.sk prešlo už takmer 14 rokov a dnes sme najnavštevovanejšou webovou stránkou o celiakii na Slovensku. Aj dnes pomáhame stále väčšiemu počtu celiatikov zorientovať sa v otázkach bezlepkovej diéty – najmä na ich začiatkoch, kedy je to najťažšie.

Cez stránku Celiakia.sk sa k vám dostávajú aj informácie o aktivitách jednotlivých občianskych združení celiatikov v rôznych častiach Slovenska. Prinášame tiež informácie o novinkách, preklady zahraničných článkov, recenzie bezlepkových výrobkov či reštaurácií s bezlepkovou stravou, množstvo bezlepkových receptov, diskusné fórum a hlavne odborné poradenstvo od našich milých spolupracujúcich lekárov - doktorky Kabátovej a doktora Klucha.

Najviac si však ceníme komunitu ľudí, ktorá okolo webu Celiakia.sk vznikla, ľudí, ktorí si navzájom pomôžu, poradia.

Webovú stránku spravujú vo svojom voľnom čase dobrovoľníci, avšak technické otázky týkajúce sa programovania webu a jeho zlepšovania zadávame profesionálnym firmám. Práve na tieto práce využívame zdroje získané od našich partnerov a tiež od našich podporovateľov cez 2% z daní.

Radi by sme vo vylepšovaní našej stránky pokračovali a preto by sme vás radi aj tento rok poprosili o podporu stránky Celiakia.sk formou darovania 2% z daní. Financie, ktoré takto dúfam získame, použijeme na ďalší rozvoj informovanosti o celiakii na Slovensku a webu Celiakia.sk.

Za podporu vopred veľmi pekne ďakujeme

Miloš Jurík a tím Celiakia.sk

 

Chcem venovať 2% ako zamestnanec – tlačivo na stiahnutie tu

Údaje pre firmy/SZČO:
Obchodné meno (Názov): Healthy Life
Právna forma: Občianske združenie      
IČO/SID: 42130085         
Sídlo: Trenčianska 683/17, 821 09 Bratislava

Celý postup ako poukázať 2% nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel

 

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 2
Pridal: Miloslav Jurík