Darujte 2% pre Celiakia.sk

pridané: 5.3.2015 o 17:37 | vytlačiť


2 percenta


Milí priatelia,

odkedy vznikla stránka www.celiakia.sk prešlo už takmer 13 rokov. Od svojho začiatku sme pomohli mnohým celiatikom zorientovať sa v otázkach bezlepkovej diéty. Okolo stránky sa vytvorila výborná komunita ľudí, ktorí si navzájom vedia pomôcť, podporiť sa. Sme najnavštevovanejšou webovou stránkou o celiakii na Slovensku a vďaka Celiakia.sk sa k vám dostávajú aj informácie o aktivitách jednotlivých občianskych združení celiatikov v rôznych častiach Slovenska. Prinášame tiež informácie o novinkách, preklady zahraničných článkov, recenzie bezlepkových výrobkov či reštaurácií s bezlepkovou stravou, množstvo bezlepkových receptov, diskusné fórum a hlavne odborné poradenstvo od našich milých spolupracujúcich lekárov - doktorky Kabátovej a doktora Klucha.

Našej stránke sa venujeme vo voľnom čase a občasné partnerstvá s firmami ako Schar, Novalim, Philips, Nestlé a pod. využívame na to, aby sme aj formou súťaží zlepšili náš obsah pre každého z vás a zároveň umožnili získať ceny vo forme rôznych bezlepkových výrobkov. Sme radi, že aj takto vás vieme potešiť.

Webová stránka až do roku 2012 fungovala na starom redakčnom systéme, bola neprehľadná a nestabilná. Nedarilo sa nám ale v komunite celiatikov nájsť ľudí, ktorí by nám s technickou úrovňou stránky pomohli. Vďaka napísaniu projektu a následnej podpore firmy Tipos sa nám podarilo zrealizovať veľký redizajn a kompletnú úpravu našej stránky, ktorá funguje dodnes. V roku 2014 sme priniesli mobilnú verziu pre najpoužívanejší obsah webu - recepty a reštaurácie. V obidvoch prípadoch sme sa pre realizáciu obrátili na profesionálnu spoločnosť.

Radi by sme vo vylepšovaní našej stránky pokračovali, bez pomoci sponzorov a 2% to ale nezvládneme. Preto by sme vás radi po trinástich rokoch, odkedy naša stránka vznikla, prvýkrát požiadali o darovanie 2% pre naše občianske združenie. Financie, ktoré takto dúfam získame, použijeme na ďalší rozvoj informovanosti o celiakii na Slovensku a webu Celiakia.sk.

Za podporu vopred veľmi pekne ďakujeme

Miloš Jurík a tím Celiakia.sk

 

Chcem venovať 2% ako zamestnanec – tlačivo na stiahnutie tu

Údaje pre firmy/SZČO:
Obchodné meno (Názov): Healthy Life
Právna forma: Občianske združenie       
IČO/SID: 42130085          
Sídlo: Račianska 1518/61, 83102 Bratislava - Nové Mesto

Celý postup ako poukázať 2% nájdete na stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel   

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 1
Pridal: Miloslav Jurík

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.