DISKUSNÉ FÓRUM PRIDAŤ DISKUSIU

Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)

NÁZOV DISKUSIE PREČÍTANÉ REAKCIÍ VYTVORIL VYTVORENÉ DŇA
Nova brozura BEZlepku a som z nej blbec 1904 4 zuzananota 28.1.2008
karob 2028 2 popsy 10.1.2008
sladkosti 3270 3 viktoria131 5.1.2008
viktoria131 1704 2 viktoria131 2.1.2008
Čo mu mám dávať piť? 1893 2 maka 1.1.2008
treska 2071 3 lubik 17.12.2007
prosím o radu 1826 2 lucia88 13.12.2007
Glukozovo-fruktozovy sirup 6103 12 Mery 3.12.2007
E-čka 2261 7 zuzananota 2.12.2007
list od výrobcu 2095 0 Alenka 26.11.2007
prosim!!!! 1904 1 melinda 7.11.2007
psenicna vlaknina 4253 7 nira 6.11.2007
slahacka 2630 1 Rosie 5.11.2007
syry s modrou plesňou 2170 2 Alenka 4.10.2007
SPALDA 2804 1 Kikula 26.9.2007
čokoláda 2401 2 Alenka 14.9.2007
Zmrzliny od Radomy 2131 0 AdrianaHanakova 6.9.2007
Ako je to s grankom 4069 1 Kikula 15.8.2007
TANG malinovka v prasku 3235 1 spelo 21.7.2007
Zaváranie 2203 1 Alenka 6.7.2007
SPÄŤ