DISKUSNÉ FÓRUM
Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)
Zaváranie
Ahojte. Vie mi niekto poradiť, aký bezlepkový nakladač môžem použiť na uhorky? Alebo poraďte recept na zaváranie uhoriek, aký ocot používate? Ďakujem.
- PREČÍTANÉ:
- 2203x
- REAKCIÍ:
- 1
- VYTVORIL:
- Alenka
- VYTVORENÉ:
- 2007-07-06 11:47:48
-
-
napísal:
- používateľ:
- mima3
- pridané:
- 14:44 8.7.2007
Ahoj.Ja som zavarala uhorky s nakladacom od LABETY. Kupila som ho v Tescu. Stoji asi 9 Sk. Som snim spokojna a problemy sme s nim nemali. Krasne zavaranie.