DISKUSNÉ FÓRUM

Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)

Zaváranie

Ahojte. Vie mi niekto poradiť, aký bezlepkový nakladač môžem použiť na uhorky? Alebo poraďte recept na zaváranie uhoriek, aký ocot používate? Ďakujem.

PREČÍTANÉ:
2203x
REAKCIÍ:
1
VYTVORIL:
Alenka
VYTVORENÉ:
2007-07-06 11:47:48
  • napísal:
    používateľ:
    mima3
    pridané:
    14:44 8.7.2007

    Ahoj.Ja som zavarala uhorky s nakladacom od LABETY. Kupila som ho v Tescu. Stoji asi 9 Sk. Som snim spokojna a problemy sme s nim nemali. Krasne zavaranie.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ