Ozdravno-relaxačný pobyt pre deti celiatické a alergické od 7 do 17 rokov

pridané: 11.4.2017 o 22:20 | vytlačiť

      Milé deti, vážení rodičia,

 možno už niektorí viete, že s našimi každoročnými pobytmi je tento rok trocha problém. Mali sme dohodnuté UVZ Richnava – oznámili , že z technických príčin zariadenie nefunguje, podobne aj Dopravárik. A dosť hlavne mladších detí sa pýta, že by sa radi po roku stretli.

      Tak sme sa snažili v priebehu marca nájsť vyhovujúce zariadenie, nie  tak ďaleko, nakoľko každý rok sú problémy s dopravou preto sme chceli bližšie k Bratislave.

Podarilo sa po dlhšom hľadaní /skoro všetko bolo už obsadené/ nájsť  5 km od Senice chatu KUNOV s kapacitou 70 miest.   Pre nás by mali voľné ešte 40-42 miest, ktoré nám podržia tak do 15.až 20.4.2017.

      Je tam pekné prostredie a s diétami majú skúsenosti.  Vedúci pedagóg – Regina Vallová.

 

      Jediný volný termín je od 1.júla do 7.júla 2017, tak som ho predbežne zaistila.

     

Doprava by bola individuálna a cena predbežne 110 Eur – bude upresnená po osobnom stretnutí s vedúcou. A nebodaj by sme obdržali nejaký príspevok od štátu /čo je otázne /, tak doplatok bude nižší.

 

Preto prosím, tých ktorí majú záujem aby sa čo najskôr aspoň mailom alebo telefonicky = 0918 689 087 nahlásili. Podľa počtu detí a po jednaní s vedúcou budú vypracované presné  informácie a prihlášky a zaslané deťom ktoré majú záujem nakoľko bude treba zaslať aj zálohu.

 

Chata je murovaná – bunkového typu – 2 a 3 lôžka v jednej bunke majú vlastné sociálne, veľká jedáleň, ochotné a milé kuchárky a hlavne veľa priestoru pre pohyb na čerstvom vzduchu a vychádzky do prírody. 

/foto v priloženom pdf súbore/

S pozdravom

Ing.Hankovičová V.

SLC Trnava

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 1
Pridal: Slovenská liga celiakov

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.