1. stretnutie celiatikov - Martin

pridané: 4.12.2013 o 17:03 | vytlačiť

Termín stretnutia nebol veľmi zaujímavý. V piatok popoludní už väčšina ľudí uteká domov, ale aj napriek tomu účasť na seminári poriadanom OZ Celiakia Martin v spolupráci s mestom Martin a Kanceláriou Zdravé mesto bola nad očakávania.

     Prednášky boli na vysokej odbornej úrovni. Dôkazom bola aj prednášková sála, ktorá bola takmer doplna obsadená. My už dlhoroční celiatici sme si zopakovali čo o celiakii vieme a tiež dozvedeli množstvo nových informácií, no a noví pacienti a ostatní návštevníci sa dozvedeli všetko potrebné čo potrebujú k tomuto ochoreniu vedieť. Vo vestibule sa pri jednotlivých zástupcoch firiem vystriedalo a nakúpilo množstvo ľudí.

     Svoje výrobky prišli predstaviť : spoločnosť Dr.Schär, Labeta, Viedenské pekárne, Bio-Celia s výrobkami Schnitzer, Health Link s cestovinami, predajňa LE DELIZIE s talianskymi potravinami, Pečivárne Liptovský Hrádok a  pán Šujanský odprezentoval výrobky Valtiform a Lifefood.


Veríme, že spokojní boli ako spoluorganizátori, prednášajúci , vystavovatelia ale hlavne celiatici a ostatná verejnosť, pre ktorých bola akcia organizovaná .

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 3
Pridal: Celiakia Martin

Diskusia k magazinu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.