Lekár radí dospelým

Na vaše otázky odpovedá:

Spýtajte sa

Narušená črevná sliznica

Otázka: Dobry den chcel by som sa opytat ako by som mohol prispiet k zlepseniu pripadne obnove črevnej sliznice, mam snou problemy už dlhsiu dobu, pri tuhej stolici mam na papiery krv bledoruzovej farby teda ak je to krv... nesmiem piť alkohol ani nič pikantné... dá sa stým niečo robiť? Nakolko mam len 23 rokov dosť ma to trápy dakujem za skoru odpoved.

PREČÍTANÉ:
1783x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
Originall
VYTVORENÉ:
2015-10-07 23:48:32
 • napísal:
  používateľ:
  zuzanab
  pridané:
  12:27 9.10.2015

  Dobrý den, nenapísali ste nič bližšie, aký ste mali nález, prípadne či ste boli vyšetrovaný gastroenterológom. Ak Vám bola diagnostikovaná celiakia, je potrebné dodržiavať bezlepkovú diétu a obnova črevnej sliznice nastane, ale pán doktor Vám na základe toho, čo ste uviedli nevie nič odporučiť. Každopádne je potrebné vyšetrenie u gastroenterológa, ak máte takýto nález po stolici.

 • napísal:
  používateľ:
  Originall
  pridané:
  19:55 21.10.2015

  Bol som aj na kolonoskopii aj na rektoskopii, jedniné čo som mal bola analna fisura ktora sa mi už zahojila a hemeroidy prveho stupna, ale nadalej mavam pri tvrdej stolici ten problem že mam na papiery bledu krv v malom množstve , v stolici sa ale nenachadza... bolo mi zakazane doživotne alkohol, štiplave a velmy koreniste jedla, nakolko mi chirurg povedal ze mam porušenu črevnu sliznicu... tak som sa chcel informovať o nejakom postupe regeneracie črevnej slizice

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ