DISKUSNÉ FÓRUM

Otázky do pléna

strúhaný kokos

Poznáte niekto strúhaný kokos,ktorý je zaručene bezlepkový,teda bez akejkoľvek prísady?

Ja som totižto včera zjedla pár lyžičiek ,výrobca Ensa-červený obal (nemecko), v zložení je uvedení len jemne strúhaný kokos a za krátky čas mi nafúklo brucho a dnes ráno som vstala s príznakmi,aké mám po prijatí lepku(hnačka,opuchy tváre a nôh).

PREČÍTANÉ:
2986x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
andrea22
VYTVORENÉ:
2005-11-25 17:12:31
  • napísal:
    používateľ:
    Systém
    pridané:
    16:46 26.11.2005

    Bezlepkovú dietu držím krátko, už dlho predtým som držala šetriacu dietu. Nakoľko som mala pretrvavajúce problémy, bola mi urobená biopsia. I napriek tomu je ešte dosť potravin, ktore mi nesadnú. Robila som si denný zoznam a vylučovacou metodou sa snažim tie potraviny nejesť.Jedalniček si robim od čoho mi je dobré, aj keď toho nieje až tak veľa. Zaujal ma čaj benedikt lekársky. Skús.

  • napísal:
    používateľ:
    Systém
    pridané:
    19:30 27.11.2005

    prosim ta co je to setriaca dieta? to ti naordinoval lekar? velmi by ma to zaujimalo. ja cakam este na vysledky z hystologie, tak teraz neviem ako sa mam stravavat. dik. zuzka

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ