DISKUSNÉ FÓRUM

Zdravotné komplikácie

Problémové kakanie u dieťaťa

Ahojte, syn má celiakiu od 12/2007 od vtedy musel dodržiavať aj bezmliečnu dietu, podľa lekárky sme ju dodržovali do 12/2008 povedala že pomali môžme nabehnúť na mliečne výrobky. Zo začiatku nemal problémy ale asi v apríli tohoto roku nastali komplikácie s kakaním, nekaká niekedy aj tri či štyri dni. Naša lekárka je do októbra na materskej a obvodný lekár mu predpísal Duphalac, ale neviem či mu to mám stále dávať, dávam mu okrem toho probiotiká biogaya. Myslím si že by mal kakať normálne a nie aby mu stále pomahal iba duphalac. myslíte si že to bude tým mliekom? prosím poraďťe už som zúfalá, neviem čo s ním mám robiť, či mu treba zobrať krv na nejaké testy alebo čo, malý má 5 rokov. ďakujem za všetky rady. Maka

PREČÍTANÉ:
1367x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
maka
VYTVORENÉ:
2009-08-03 07:38:21
 • napísal:
  používateľ:
  maka
  pridané:
  07:40 3.8.2009

  Ešte som zabudla povedať, že ak potom kaká tak veľmi tuhé že mu to robí problém vykakať, máva často no nie vždy krvavý konečník ale iba zvonka, keď sa tak namáha.

 • napísal:
  používateľ:
  Rosie
  pridané:
  09:03 3.8.2009

  Duphalac mozes davat denne, konzultovala som to s Dr. Kabatovou aj vyrobcom, je bezpecny. Urcite lepsie davat Duphalac ako rozsirit malemu konecnik! napis mi ;)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ