DISKUSNÉ FÓRUM

Urgentné otázky

Recept od obvodnej?

Recept od obvodnej?

Ahojte.
Celiaku mi diagnostikovali pred týždňom a už som sa aj stretla s problémom u mojej obvodnej. Môj gastro mi predpísal na recept 6 kíl múky a tri balíky cestovín. Všetky papiere som odovzdala mojej obvodnej, a dnes som ku nej šla pre recept na iné potraviny ako špagety, strúhanka, iná značka múky... podľa stránky Ministerstva zdravotníctva. Problém je, že moja obvodná mi domietla predpísať iné potraviny, okrem tých konkrétnych ktoré mi predpísal gastro. Som z toho zmätená. Nešlo len o doporučenie a akési poverenie že mi môže na jeho kód predpisovať aj ona? A ona mi nechce predpisovať nič iné. Viete mi niekto poradiť?
Ďakujem

Otázku poslala "Kami"

PREČÍTANÉ:
1927x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
milos
VYTVORENÉ:
2012-05-14 17:10:02
 • napísal:
  používateľ:
  Danka-Sharonka
  pridané:
  11:34 18.5.2012

  Ahoj, mne potraviny bez problemov predpisuje obvodna doktorka. Predpisuje mi aj muku, aj chlebik aj cestoviny. Mnozstvo mame urcite ze kolko coho na mesiac, ale to najdes na stranke ministrerstva zdravotnictva.

 • napísal:
  používateľ:
  zuzanab
  pridané:
  20:56 16.9.2012

  Ja si chodím predpisovať ku gastro, tak raz za 4-5 mesiacov, lebo naraz si môžeš dať predpísať tri mesiace dopredu, lebo obvodná tiež mala s tým problém, je to asi individuálne....

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ