DISKUSNÉ FÓRUM

Nitriansky kraj

NITRA

Určite odporúčam predajňu SLNIEČKO v Polygóne, asi je to jedna z novších predajní, sú tam zlatí a ochotní a majú tam široký sortiment výrobkov. Chlieb trebárs objednávajú z firmy JORDANŚ /Nitrianske Sučany/, je perfektný, síce na okamžitú spotrebu, ale dá sa dať do mrazničky. Zdá sa mi, že túto predajňu ešte nikto nespomínal, ale určite ju odporúčam.
Ja by som potrebovala poradiť v Nitre nejaké reštaurácie.

PREČÍTANÉ:
2913x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
martinusz
VYTVORENÉ:
2008-09-22 13:01:01
 • napísal:
  používateľ:
  Lubicka
  pridané:
  13:28 23.1.2009

  Ahoj, predajňa Slniečko je celkom fajn ;), ale rada nakupujem aj v Bio predajni na Radlinskej. Síce tetuľky moc o našich výrobkoch nevedia :casstet: ,ale aspoň Ťa nechajú prečítať čo je napísané na obale. S raštauráciou nemám nejaké zlé skúsenosti v podstate mi všade niečo doporučili, ale treba sa spýtať čašníka alebo priamo kuchára.Teda aspom ja mám takú skúsanosť. :) Prajem príjemný deň a krásny víkend Lubicka :-) :D

 • napísal:
  používateľ:
  Anonym
  pridané:
  14:19 9.9.2009

  Na pešej zóne v Nitre je reštaurácia Svetluška ktorá je len krátko otvorená ale každú stredu v nej majú špeciálne bezlepkové menu a po iné dni je tiež možné si vybrať jedlo ktoré neobsahuje lepok. Je asi jediná o ktorej viem že varia vedome bezlepkovo takže odporúčam vyskúšať.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ