DISKUSNÉ FÓRUM
Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)
Zbrojníky
Chcela by som upozorniť všetkých celiatikov, že f. Zbrojníky už neexistuje. Žiaľ, zužuje sa týmto pre nás výber bezlepkových mästitých výrobkov.
Všade samé lepok...
- PREČÍTANÉ:
- 2101x
- REAKCIÍ:
- 4
- VYTVORIL:
- erika.cvm
- VYTVORENÉ:
- 2009-02-05 15:44:41
-
-
napísal:
- používateľ:
- Rosie
- pridané:
- 18:29 5.2.2009
Je to skoda, ale zase ten lepok nie je vsade.. Takmer vsetci vyrobcovia pouzivaju zemiakovy, resp. kukuricny skrob a masovych vyrobkov ktore su OK je v ponuke dost ;)
-
-
napísal:
- používateľ:
- MajkaMajko
- pridané:
- 22:53 8.2.2009
Suhlasim, myslim si, že tych masovych vyrobkov jhe čim ďalej viac.
-
-
napísal:
- používateľ:
- zlata2006
- pridané:
- 19:29 17.2.2009
Aj tak je to škoda, ja som práve dnes objavila zmes na špagety od zbrojníkov a je tam vyznačený preškrtnutý klas ... škoda, že som ju neobjavila skôr. :(
-
-
napísal:
- používateľ:
- libores
- pridané:
- 13:05 7.7.2009
[quote]Suhlasim, myslim si, že tych masovych vyrobkov jhe čim ďalej viac. [/quote] Kludne menuj, nech aj my zaciatocnici sa dozvieme viac. Dik.