DISKUSNÉ FÓRUM

Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)

Zbrojníky

Chcela by som upozorniť všetkých celiatikov, že f. Zbrojníky už neexistuje. Žiaľ, zužuje sa týmto pre nás výber bezlepkových mästitých výrobkov.
Všade samé lepok...

PREČÍTANÉ:
2101x
REAKCIÍ:
4
VYTVORIL:
erika.cvm
VYTVORENÉ:
2009-02-05 15:44:41
  • napísal:
    používateľ:
    Rosie
    pridané:
    18:29 5.2.2009

    Je to skoda, ale zase ten lepok nie je vsade.. Takmer vsetci vyrobcovia pouzivaju zemiakovy, resp. kukuricny skrob a masovych vyrobkov ktore su OK je v ponuke dost ;)

  • napísal:
    používateľ:
    MajkaMajko
    pridané:
    22:53 8.2.2009

    Suhlasim, myslim si, že tych masovych vyrobkov jhe čim ďalej viac.

  • napísal:
    používateľ:
    zlata2006
    pridané:
    19:29 17.2.2009

    Aj tak je to škoda, ja som práve dnes objavila zmes na špagety od zbrojníkov a je tam vyznačený preškrtnutý klas ... škoda, že som ju neobjavila skôr. :(

  • napísal:
    používateľ:
    libores
    pridané:
    13:05 7.7.2009

    [quote]Suhlasim, myslim si, že tych masovych vyrobkov jhe čim ďalej viac. [/quote] Kludne menuj, nech aj my zaciatocnici sa dozvieme viac. Dik.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ