DISKUSNÉ FÓRUM

Povolené/nepovolené výrobky (potraviny)

Poznáte výrobky 3Pauly a Pandea?

Máte niekto skúsenosti s výrobkami 3PAULY a PANDEA?

Ja osobne sa ku celiatikom priradím asi v najbližšiej dobe, po kožnej biopsii, ale môj malý syn drží diétu už 2 roky, ale až teraz som objavila v bezlepkoshop - e internetovom obchode tieto výrobky, majú aj Schär tie poznám sú veľmi dobré a chutné.
Chcela by som vedieť či aj tá cena týchto druhých stojí za to? Robia to tiež Taliani, tak by som chcela vedieť či Vám to chutí, a či to poznáte? Sú u Nás nový? Alebo len ja som si to zatiaľ nevšimla.
Čaute a vopred dík za rady.
Laura

PREČÍTANÉ:
1717x
REAKCIÍ:
0
VYTVORIL:
laura7.7
VYTVORENÉ:
2009-01-31 22:49:20
Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ