DISKUSNÉ FÓRUM

Potraviny na recept

výrobky Schar

Neviete náhodou dokedy budú výpadky výrobkov od firmy Schar v lekárňach? Písala som už aj na ministerstvo zradvotníctva, ale ako to v našom štáte chodí, žiadnodpoveď od nich neprišla.Malý mi odmieta jesť chlieb z akejkoľvek inej múky. Pomaly každý deň skúšam piecť, ale nikdy ho malý nezje. Zvytočne vyhadzujem peniaze von oknom. Našla som jednu nemeckú firmu, ktorá posiela výrobky od Schar ( aj od iných firiem) na slovensko tak rozmýšľam či objednať od nich. Na každom výrobku mám ušetrené minimálne 1 €. Ak sa chce niekto pridať k objednávke, aby nás poštovné vyšlo lacnejšie ozvite sa.

PREČÍTANÉ:
2507x
REAKCIÍ:
2
VYTVORIL:
marcelab
VYTVORENÉ:
2009-11-04 20:00:28
 • napísal:
  používateľ:
  vanessa
  pridané:
  14:29 20.11.2009

  u nás v BnB, tiež mali problémy s dodaním nielen schär ale novalim-acke výrobky ale už by nemal byť problém... Taktiež tieto výrobky sa dajú objednať od slovenského dovozcu Schäru, firmy Daisyland...mam cennik kto by chcel, alebo si ho môžte u nich vyžiadať... ale sú samozrejme (múky atď) bez preplatkov tzn. v plnej cene... napríklad sladkosti či slané veci sú lacnejšie ako v predajniach ;)

 • napísal:
  používateľ:
  laura7.7
  pridané:
  10:28 21.11.2009

  Ahojte, ja si objednávam muku, ale aj ostatné výrobky od Schär od www.bezlepkoshop.sk, maju tam dobrý sortiment tovaru. Majú v ponuke kopec rôzneho bezlepkového tovaru a vyhovuje mi to takto si naraz objednať, a nemusím nikam behať po obchodoch a jedovať sa že tam niečo nemajú.že som tam bola zbytočne. Majte sa pekne Laura

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ