DISKUSNÉ FÓRUM

Kúpele a tábory

Bardejovské kúpele

Ahojte bezlepkáči! Neviete niekto ako to je s kúpeľami? Viem že Bardejov pre nás poskytuje liečenie aj bezlepkovú stravu, ale neviem ako to je či hradí niečo poisťovňa. do akej kategorie sme zaradení. Alebo je to tak že ked tam pôjdeme tak si hradíme všetko, ubytovanie,stravu aj procedúry.Jedným slovom na naše náklady. Ak je to tak tak by a tým mala vláda niečo urobiť. Kúple sú hlavne pre chorých, nie? :casstet:

PREČÍTANÉ:
2710x
REAKCIÍ:
3
VYTVORIL:
henika81
VYTVORENÉ:
2007-12-28 20:02:28
 • napísal:
  používateľ:
  evikap
  pridané:
  08:13 29.12.2007

  Ja som asi pred 2 mesiacmi volala reviznemu lekarovi do zdr. poistovne a polozila som mu taku istu otazku. Myslel si, ze to by hadam mohlo byt hradene, aspon ciastocne, ale nevedel to presne, tak mi slubil, ze to zisti a zavola mi. Ked mi potom zavolal, tak mi na moje, ale aj jeho prekvapenie povedal, ze ak chcem ist na liecenie, tak si to musim hradit cele sama. Ak si to spravne pamatam, tak nie sme zaradeni do ziadnej kategorie. To platilo doteraz. V novom roku ze sa to ma vsetko menit, len mi nevedel povedat, ci aj v nas prospech. :mad:

 • napísal:
  používateľ:
  henika81
  pridané:
  12:36 29.12.2007

  Díky Evikap a info. myslela som si to isté ale nebola som si istá. Lebo sa to stále mení. Dúfam že v novom roku sa s tým niečo už urobí.Lebo nám celiatikom by to určite pomohlo.Je to škoda no.

 • napísal:
  používateľ:
  VTerezka
  pridané:
  12:02 23.5.2013

  Moje najnovšie informácie sú nasledovné - mám dcérku v lete bude mať 3 roky a celiakiu nám zistili minulé leto. Volala som do zdr.poisťovne Dôvera a malo by nám prísť odsúhlasenie kúpeľnej liečby do Bardejova nasledovne : deti do troch rokov sú zaradené do skupiny A (plná úhrada liečby, ubytovania a stravy). Sprievodca hradený čiastočne. A teraz, pokiaľ článok v Pravde neklame, tak kúpele do 1 roka od stanovenia diagnózy zaradené do skupiny A, sprievodca hradený čiastočne len do 3 rokov veku. Od vyššieho veku si už sprievodcu budeme úhradzať v plnej výške - to neviem. Hádam aspoň trošku pomohlo.

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.
SPÄŤ