KATALÓG POTRAVÍN

Milí priatelia,
v tejto časti nájdete katalóg bezlepkových potravín tvorený samotnými používateľmi. Pridajte sa k nám a pomôžte aj ostaným celiatikom zorientovať sa v tom, čo môžeme a čo nie.
Pokiaľ nájdete pri niektorom výrobku chybu, môžete ju rovno opraviť.
Ďakujeme

Sirup z topinambura

Hodnotenie:
1 2 3 4 5 0
Výrobca
Fytosal
Glutenstatus
bez gluténu
Zloženie
hľuzy topinambura (70%), voda (30%), kyselina citrónová (0,01%)
Sirup z topinambura sa získava z hľúz topinambura, pestovaných špeciálnou agrotechnikou, pri ktorej sa vylučuje používanie umelých hnojív a chemických ochranných prostriedkov (biologická osobitosť tejto rastliny). Vyrába sa so 70% obsahom sušín metódou, pri ktorej si zachováva všetky látky, ako čerstvá hľuza.
Sirup z hľúz topinambura je vysoko koncentrovaný, prírodný, ekologicky čistý rastlinný extrakt s fyziologicky aktívnymi komponentmi, ktorý obsahuje:
polysacharidy inulínového komplexu
pre plnohodnotnú výživu nenahraditeľné aminokyseliny
osobitne cenné minerálne látky a stopové prvky (železo, vápnik, horčík, fosfor, draslík, kremík, zinok)
vitamíny skupiny B: B1, B2, B6 a C
organické kyseliny (jablčná, fumarová, limonová, jantárová)
pektínové látky
Použitie
Sirup z hľúz topinambura je určený na priame užívanie vo výživovom reťazci ľudského organizmu. Obsahuje inulín, biologicky aktívny prvok vo výžive, ktorý pôsobí na rýchlu premenu cukru, čím znižuje potrebu inzulínových preparátov a stabilizuje hladinu cukru v krvi človeka.
Účinný je v boji proti obezite, pri metabolických poruchách, srdcovo-cievnych ochoreniach, detoxikuje pečeň. Ako imunostimulujúci produkt sa odporúča na zvýšenie práceschopnosti a posilnenie činnosti ľudských orgánov, aj pri obnove žalúdočno-črevného traktu, pri disbakterióze (narušenie mikroflóry čriev).

Zoznam alergénov

Podporná informácia

link na stránku výrobcu

POSLEDNÁ ÚPRAVA: sykorkas / 6.10.2012 o 12:19

PRIDAL: sykorkas

Diskusia k produktu (0)

Aby ste mohli diskutovať, musíte byť prihlásený.